o gambas

 

O nas

i o tym jak powstała restauracja Gambas…
 

Gambas Seafood&Meat to nowa restauracja na gastronomicznej mapie Trójmiasta serwująca ŚWIEŻE owoce morza oraz dania mięsne! W naszym menu również znajdziecie potrawy wegańskie.

 

Kim jesteśmy? Gambas to efekt dalekich podróży i inspiracji kuchennych z różnych zakątków świata – od wybrzeża Katalonii aż do basenu Morza Karaibskiego, od deszczowych Wysp Brytyjskich aż po półwysep Indochiński. Zamiłowanie do odkrywanie świata połączone z elementami kuchni z rozmaitych regionów daje lokal o nadmorskim wystroju i wakacyjnym klimacie!

 

Co oferujemy? Gambas to świeże owoce morza i dania mięsne połączone z doświadczeniem kucharskim zebranym z różnych kontynentów. Większość dań jest inspirowana kuchnią Ameryki Południowej oraz znanymi przepisami z wysp Morza Karaibskiego!

 

Czy to tylko restauracja? Nie! Gambas to również miejsce spotkań ludzi podróży oraz dzielenie się doświadczeniem z wyjazdów i ciekawym historiami. W tym celu organizowane są cykliczne spotkania z osobami, którzy chętnie dzielą się swoim doświadczeniem z dalekich i bliskich wyjazdów, a to wszystko w klimatycznej oprawie oraz tematycznym zestawem tapas. O spotkaniach informujemy na bieżąco!

 

ZOBACZ MENU    ZAREZERWUJ STOLIK